Nasza oferta

Poszukują Państwo sprawdzonej, rzetelnej, terminowej i niedrogiej firmy, która wywiezie gruz, przetransportuje śmieci, a także dostarczy materiały budowlane i wymieni piasek w piaskownicach? Jeżeli tak, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Od kilkunastu lat nieprzerwanie działamy w Łodzi, oferując profesjonalny transport HDS dla klientów indywidualnych, oraz firm. Posiadamy niezawodną flotę samochodów, gotowych sprostać najtrudniejszym zadaniom. Nasi doświadczeni kierowcy i operatorzy są gwarancją szybkiego i bezpiecznego wykonania każdego zlecenia. W trosce o zadowolenie naszych klientów, zapewniamy najniższe w regionie ceny na transport HDS i wywóz gruzu.

Doskonale wiemy, że dla dzisiejszego klienta liczy się wysoka jakość świadczonych usług, w połączeniu z konkurencyjnymi cenami. Potrafimy połączyć oba te wymagania w jeden produkt, gwarantując Państwu pełną satysfakcje z wykonanego zlecenia. Działamy na terenie Łodzi, oraz w jego okolicach. Jeżeli potrzebny jest Państwu transport, chcą Państwo zlecić prace ziemne, to zachęcamy do kontaktu.

Na rynku istniejemy od prawie 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu, nie ma dla nas zadań niewykonalnych. Posiadamy szerokie grono stałych klientów, którzy są naszą najlepszą wizytówką. Dodatkowo, przystępną ofertą i krótkim terminom realizacji, nieustannie zdobywamy nowe zamówienia. Chętnie podejmiemy się również współpracy z Państwem. W tym celu prosimy o kontakt.

Transport Ciężarowy HDS

  • 95-020 Bedoń Przykościelny woj. Łódzkie
  • ul. Mostowa 10
  • tel. 697-70-70-28
  • E-mail: transport-hds@wp.pl